Ez a weboldal sütiket használ. A weboldal további böngészésével hozzájárul a használatukhoz. További információk
itt
.
Beállítások
Elutasítom
Elfogadom
Ugrás a fő tartalomhoz
Bejelentkezés az Ön fiókjába
E-mail
Jelszó
Ezt a mezőt ne töltse ki
Surname
Bejelentkezés
Új regisztráció
Elfelejtett jelszó
vagy
Bejelentkezés Facebookon keresztül
Bejelentkezés Google-fiókján keresztül
Tovább a kosárhoz
Ügyfélszolgálat:
+36 21 212 2010
info@brainmarket.hu
Kedvenc termékek
Blog
Receptek
Bejelentkezés
Keresés
Kosár
Üres kosár
BrainMax®
BrainMax® étrend-kiegészítők
Férfiaknak
,
Ásványi anyagok, multivitaminok, elektrolitok
,
Nőknek
,
Célok
,
Omega 3
,
Vitaminok és multivitaminok
,
Aminosavak
,
Fehérjék
,
Kollagének
,
Antioxidánsok
,
Adaptogének
,
Prebiotikumok és probiotikumok
,
Edzés előtti serkentők
,
Marha belsőségek
,
Tinktúrák
,
Vegánoknak
BrainMax férfiaknak
Kozmetikumok férfiaknak
Élelmiszerek
Édes snackek és sós kekszek
,
Gluténmentes élelmiszerek
,
Szárított gyümölcsök
,
Gabona, gabonafélék, álgabonák
,
Vegán élelmiszerek
,
Olajok, zsírok és tisztított vajak
,
Pizzák és wrapok
,
Természetes édesítőszerek
,
Ízesítők és fűszerek
,
Lisztfélék, keverékek és pudingok
,
Rizs, tészta, hüvelyesek
BrainMax nőknek
BrainMax gyermekeknek
LAUF
Minták
Étrend-kiegészítő minták
,
Élelmiszerminták
Fitnesz segédeszközök
Immunitás
Célok
Edzés és sport
Immunitás
Gyógynövények
Koncentráció
Férfi egészség
Memória
Energia, vitalitás
Alvás
Mentális egészség
Libidó és termékenység
Hormonális egyensúly, rendszer
Koleszterin
Terhesség tervezése
Hosszú élet
Hidratálás
Testsúly
Napozás
Emésztés
Probiotikumok
,
Emésztőenzimek
,
Bélrendszer támogatása
Gyermekegészség
Méregtelenítés
Vércukor
Étrend-kiegészítők
Ásványi anyagok és multivitaminok
Magnézium
,
Cink
,
Vas
,
Szelén
,
Réz
,
Kalcium
,
Kálium
,
Multiminerál
,
Jód
,
Króm
,
Molibdén
Szervek és testrészek szerint
Csontok, ízületek, szalagok
,
Szív, erek
,
Agy
,
Szemek
,
Bőr, haj, köröm
,
Belek, gyomor
,
Máj, vese
,
Húgyutak
,
Tüdő, légutak
Sporttáplálkozás
Sporttáplálkozás sportágak szerint
,
Fitnesz étrend-kiegészítők
Vitaminok és multivitaminok
Vitamín D
,
C-vitamin
,
B-vitamin
,
Vitaminok nőknek
,
Multivitaminok
,
K-vitamin
,
Vitaminok férfiaknak
,
E-vitamin
,
A-vitamin
Étrend-kiegészítők vegánoknak
Antioxidánsok
Fehérjék
Tejsavófehérje proteinek
,
Ízesített fehérjék
Zsírok
Omega 3
,
MCT zsírok
Aminosavak
Kreatin
,
Glicin
,
L-glutamin
,
Egyéb aminosavak
,
L-citrullin
,
L-arginin
,
EAA
,
BCAA
Adaptogének
Ashwagandha
,
Adaptogének kapszulában
,
Adaptogének természetes formában
Probiotikumok
Elektrolitok
Kollagének
Gombák
Reishi
,
Hericium
,
Cordyceps
,
Caga (chaga)
,
Maitake
,
Shiitake
Étrend-kiegészítők gyerekeknek
Tengeri és édesvízi algák
Kolosztrum (Kolosztrum)
Prebiotikumok
BrainMax tinktúrák
Nők
Étrend-kiegészítők nőknek
Nőknek
,
Bőr, haj és körmök
,
Terhesség
,
Hormonrendszer támogatása
,
Termékenység
,
Húgyutak
TOP étrend-kiegészítő válogatás nőknek
Menstruációs segédeszközök
Gyerekek
Vitaminok és ásványi anyagok gyerekeknek
Gyermekeknek szánt immunerősítő vitaminok
,
Omega 3
,
Gyermek multivitaminok
,
Probiotikumok gyerekeknek
,
Sportoló gyerekeknek
,
Ásványi anyagok gyerekeknek
Egészséges táplálkozás és élelmiszerek gyerekeknek
Természetes kozmetikumok gyerekeknek
Öko tisztítószerek gyerekeknek
Ruházat és kiegészítők
Női sport ruházat
Női leggingszek, sportnadrágok és rövidnadrágok
,
Női sportpólók és topok
,
Női sport alsónemű
,
Női kerékpáros mezek
Férfi sportöltözet
Férfi sportnadrágok, melegítőnadrágok és rövidnadrágok
,
Férfi sportpólók és pulóverek
,
Férfi kerékpáros mezek
Uniszex sport ruházat és kiegészítők
Élelmiszerek
Édes snackek és sós kekszek
Fehérjeszeletek és kekszek
,
Csokoládék
,
Gyümölcs csokoládéban
,
Chipszek és kekszek
,
Rágógumik
Szuperélelmiszerek
Maca
,
Matcha
,
Chlorella
,
Moringa
,
Spirulina
,
Guarana
Gluténmentes élelmiszerek
Édes snackek és sós kekszek glutén nélkül
,
Gluténmentes gabonafélék, álgabonák, gabonák
,
Gluténmentes krémek, lekvárok és dzsemek
,
Gluténmentes tészták, hüvelyesek és rizs
Italok
Frissítő italok
,
Kakaó és kakaókeverékek
,
Teák
,
Kávé
,
BrainMax Yerba Maté
,
Kombucha
,
Energiaitalok és italok
Élelmiszerek vegánoknak
Vegán édes snackek és sós kekszek
,
Vegán krémek, lekvárok és dzsemek
,
Vegán gabonafélék, gabonák, álgabonák
,
Vegán fehérjék
,
Vegán rizs, tészta és hüvelyesek
Gabona- és álgabonafélék, müzlik
Granola
,
Reggeli kásák
,
Gabona- és álgabonafélék
,
Zabpehely
,
Quinoa
Ízesítők és fűszerek
Diófélék és magvak
Aszalt gyümölcsök
Fagyasztva szárított gyümölcs
,
Aszalt gyümölcsök és zöldségek
Gombák és algák
Gombák
,
Cordyceps
,
Tengeri és édesvízi algák
Diókrémek, lekvárok és dzsemek
Édes diókrémek
,
Gluténmentes krémek, dzsemek és lekvárok
,
Vegán krémek, lekvárok és dzsemek BrainMax
,
100% magvajak
,
BIO mogyoróvajak
,
BIO mogyorókrémek BrainMax
,
Dzsemek és lekvárok
,
BIO mandulakrémek és vajak BrainMax
,
BIO kesudiókrémek BrainMax
,
Fehérjekrémek és vajak
Olajok, zsírok és tisztított vajak
Természetes édesítőszerek
Erjesztett és tartósított élelmiszerek
Pizza, wrapek
Szószok és pestók
Lisztfélék, keverékek és pudingok
Rizs, tészta és hüvelyesek
Otthon
Vízszűrők és kancsók
Kék fény blokkolása
100%-os kék fény blokkolás
,
A kék és zöld fény 100%-os blokkolása
,
25-40% kék fény blokkolása
,
80%-os kék fény blokkolás
Ételhordók, palackok, shakerek, táskák
Vörösfény-terápia
Világítás
Zero hulladék
Ökodrogéria
Tisztítószerek
,
Természetes és ökológiai mosószerek
,
Természetes és ökológiai menstruációs betétek és tamponok
Aromaterápia
Illó- és esszenciális illóolajok
,
Aroma diffúzorok
Könyvek
Edények – serpenyők, készletek és kiegészítők a konyhába
Ajándékok
Ajándékutalványok
Ajándékok 30 600 HUF
TOP ajándékok férfiaknak
Ajándékok 15 300 HUF
TOP ajándékok nőknek
Ajándékok 7 650 HUF
Kozmetikumok
Napozó krémek és olajok
Testápolás
Férfiaknak
Fogápolás
Fogkrémek
,
Fogkefék
Bőrápolás és ajakápolás
Nőknek
Hajápolás
Dezodorok
Kéz- és lábápolás
Ajándékcsomagok
Férfiak
Étrend-kiegészítők férfiaknak
Sportteljesítményhez és regenerációhoz
,
Termékenység férfiaknak
,
Prosztatára
Sporolj
Kedvező csomagolások
Kedvezményes étrend-kiegészítő csomagok
,
Kedvező élelmiszercsomagok
,
Kedvezményes kozmetikai csomagok
Akciók étrend-kiegészítőkre és bio élelmiszerekre
Ments meg
Kiárusítás - utolsó darabok
A hét akciója
Karácsonyi ajándékok
TIPP: Állítsd össze a saját karácsonyi csomagodat
Egészséges karácsonyi ajándékok kinek
Karácsonyi ajándékok biohackereknek
,
Karácsonyi ajándékok sportolóknak
,
Egészséges karácsonyi ajándékok férfiaknak
,
Egészséges karácsonyi ajándékok nőknek
,
Egészséges karácsonyi ajándékok időseknek
Egészséges karácsonyi ajándékok ár szerint
Egészséges karácsonyi ajándékok 1000 Ft-ig
,
Egészséges karácsonyi ajándékok 500 Ft-ig
,
Egészséges karácsonyi ajándékok 2000 Ft-ig
,
Egészséges karácsonyi ajándékok 2000 Ft felett
Ajándékutalványok
Karácsonyi ajándékcsomagok
Termékek karácsonyi illattal
Receptek
Blog
Márkák
BrainLight
BrainMax
BrainMax Pure
Life Extension
NOW® Foods
Quicksilver Scientific
Bejelentkezés
Tovább
Kezdőlap
/
Élelmiszerek
/
Szuperélelmiszerek
Szuperélelmiszerek
, 2. oldal
Maca
Matcha
Chlorella
Moringa
Spirulina
Guarana
Legnépszerűbb termékek
BrainMax Pure® kókusztej BIO por, 250 g
*CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
99293
2 400 Ft
BrainMax Pure® Ashwagandha, Álombogyó BIO por, 200 g
*CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
99283
3 210 Ft
BrainMax Pure® Chokeberry Powder, Arónia - Fekete berkenye BIO por, 200 g
*CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
99280
2 565 Ft
Swanson Acai bogyók, 500 mg, 120 kapszula
Acai bogyó koncentrátum 4:1, étrend-kiegészítő
Raktáron
(4 db)
654863
3 739 Ft
Swanson Arónia, 400 mg, 60 kapszula
Fekete berkenye gyümölcs zselatinkapszulában, étrend-kiegészítő
Raktáron
(5 db)
862599
4 489 Ft
Swanson Brokkoli kivonat glükozinolátokkal, 120 növényi kapszula
Brokkoli kivonat glükozinolátokra standardizálva, étrend-kiegészítő
Raktáron
(5 db)
621235
15 000 Ft
Swanson Full Spectrum Goji Berry, 500 mg, 60 kapszula
Kínai farkasbogyó gyümölcs zselatinkapszulában, étrend-kiegészítő
Raktáron
(5 db)
461975
3 017 Ft
Swanson Spirulina, 180 tabletta
Spirulinás étrend-kiegészítő
Raktáron
(3 db)
710711
3 288 Ft
NOW Maca, 500 mg, 250 rostlinných kapslí
Raktáron
(>5 db)
138712
6 293 Ft
BrainMax® Panax Ginseng Alcohol Free Tincture, Extract, 100 ml
Ginzeng valódi kivonat 25% ginzenoziddal, alkoholmentes gyógynövény tinktúra glicerinnel, akár 100 adagig, étrend-kiegészítő
Jelenleg nem elérhető -
(>5 db)
69985
3 790 Ft
Több termék megjelenítése
Termékek rendezése
Ajánljuk
Legolcsóbb elöl
Legdrágább
Legnépszerűbb termékek
ABC szerint
összesen
74
termék
Termékek listája
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Red Maca Powder, Vörös Maca BIO por, 200 g
*CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető -
(>5 db)
4 015 Ft
Egységár:
2 007,50 Ft / 100 g
Bővebben
99977
Immunitás
Vércukor
BrainMax Spirulina BIO, tabletta
Aktív szén bélproblémák, puffadás ellen és a méregtelenítés támogatása, étrend-kiegészítő
Jelenleg nem elérhető -
(>5 db)
2 400 Ft-tól
Egységár:
8,03 Ft-tól / 1 tabletta
Bővebben
61317/200
Termékenység
Brainmax® Maca Alcohol Free Tincture, 10:1 kivonat, 100 ml
Koreai ginzeng kivonat (20% ginszenozid) és shilajit, 60 adag, étrend-kiegészítő
Jelenleg nem elérhető -
(>5 db)
3 790 Ft
Egységár:
37,90 Ft / 1 ml
Bővebben
69970
Immunitás
Memória
BrainMax® Panax Ginseng Alcohol Free Tincture, Extract, 100 ml
Ginzeng valódi kivonat 25% ginzenoziddal, alkoholmentes gyógynövény tinktúra glicerinnel, akár 100 adagig, étrend-kiegészítő
Jelenleg nem elérhető -
(>5 db)
3 790 Ft
Egységár:
37,90 Ft / 1 ml
Bővebben
69985
Regeneráció
BranMax Pure Matcha Latte Vegán, BIO, 300 g
*CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető -
(>5 db)
9 660 Ft
Egységár:
3 220 Ft / 100 g
Bővebben
42726
Újdonság
Swanson Spirulina, 180 tabletta
Spirulinás étrend-kiegészítő
Raktáron
(3 db)
3 288 Ft
Kosárba
710711
NOW Chlorella, 1000 mg, 120 tabletta
Raktáron
(>5 db)
6 755 Ft
Egységár:
56,29 Ft / 1 tabletta
Kosárba
23719
Újdonság
Swanson Acai bogyók, 500 mg, 120 kapszula
Acai bogyó koncentrátum 4:1, étrend-kiegészítő
Raktáron
(4 db)
3 739 Ft
Kosárba
654863
Mentális egyensúly
Termékenység
Nature's Answer Maca Root, 30 ml
Raktáron
(3 db)
8 370 Ft
Egységár:
27 900 Ft / 100 ml
Kosárba
64728
Immunrendszer
Energia
Termékenység
NOW Maca (perui zsázsa koncentrátum 6: 1 RAW), 750 mg, 90 növényi kapszulában
Jelenleg nem elérhető -
(>5 db)
7 885 Ft
Egységár:
87,61 Ft / 1 kapszula
Bővebben
23752
Újdonság
NOW Maca, 500 mg, 250 rostlinných kapslí
Raktáron
(>5 db)
6 293 Ft
Egységár:
25,17 Ft / 1 kapszula
Kosárba
138712
Energia
Termékenység
NOW Maca, Perui vízitorma, 500 mg, 100 gyógynövényes kapszula
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
3 690 Ft
Egységár:
36,90 Ft / 1 kapszula
Kosárba
98800
Immunrendszer
Immunitás
NOW Spirulina 500 mg - Organic Spirulina (Non-GMO), 100 tabletta
Raktáron
(>5 db)
2 885 Ft
Egységár:
28,85 Ft / 1 tabletta
Kosárba
70045
Akció
Immunitás
Mozgáskészülék
Bőr és haj
16 110 Ft
–22 %
Sunwarrior Beauty Greens Collagen Booster, piña colada, 300 g
Étrend-kiegészítő
Jelenleg nem elérhető -
(>5 db)
12 505 Ft
Egységár:
4 168,33 Ft / 100 g
Bővebben
49678
Immunitás
Mozgáskészülék
Bőr és haj
Sunwarrior Beauty Greens Collagen Natural, 300g - Natúr
Raktáron
(3 db)
16 110 Ft
Egységár:
5 370 Ft / 100 g
Kosárba
49180
Immunitás
Mozgáskészülék
Bőr és haj
+ Ajándékot adunk
Sunwarrior Collagen Builder, 500g - Természetes
Jelenleg nem elérhető -
(>5 db)
18 690 Ft
Egységár:
3 738 Ft / 100 g
Bővebben
13328
Immunitás
Mozgáskészülék
Bőr és haj
Sunwarrior Slim Collagen Boost, csokoládé, 750 g
Raktáron
(2 db)
22 565 Ft
Egységár:
3 008,67 Ft / 100 g
Kosárba
49189
Újdonság
Swanson Arónia, 400 mg, 60 kapszula
Fekete berkenye gyümölcs zselatinkapszulában, étrend-kiegészítő
Raktáron
(5 db)
4 489 Ft
Kosárba
862599
Újdonság
Swanson Brokkoli kivonat glükozinolátokkal, 120 növényi kapszula
Brokkoli kivonat glükozinolátokra standardizálva, étrend-kiegészítő
Raktáron
(5 db)
15 000 Ft
Kosárba
621235
Újdonság
Swanson Full Spectrum Goji Berry, 500 mg, 60 kapszula
Kínai farkasbogyó gyümölcs zselatinkapszulában, étrend-kiegészítő
Raktáron
(5 db)
3 017 Ft
Kosárba
461975
The Barbarian Protein Bar Organic Csokoládé bevonatú Double Choc & Maca, 68 g
Protein Bar
Raktáron
(>5 db)
1 110 Ft
Egységár:
1 632,35 Ft / 100 g
Kosárba
59345
The Barbarian Protein Bar Organic Csokoládé bevonatú Mogyoró Maca, 68 g
Protein Bar
Raktáron
(>5 db)
1 110 Ft
Egységár:
1 632,35 Ft / 100 g
Kosárba
59342
Anima Mundi Ceremonial Matcha, maca por, 42,5 g
Étrend-kiegészítő
Jelenleg nem elérhető -
20 145 Ft
Egységár:
47 400 Ft / 100 g
Bővebben
59490
Anima Mundi Moringa, por, 128 g
Jelenleg nem elérhető -
12 885 Ft
Egységár:
10 066,41 Ft / 100 g
Bővebben
49333
BrainMax Pure® BrainMax Pure® Ehető Lisztkukac - chili, 40 g
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
3 210 Ft
Egységár:
8 025 Ft / 100 g
Bővebben
6452/647
Mennyiségi kedvezmény
Immunitás
Energia
BrainMax Pure® Guarana BIO por, 50 g
*CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
1 435 Ft
Egységár:
2 870 Ft / 100 g
Bővebben
99120
Termékenység
BrainMax Pure® Maca, tinktúra 1:5, 100 ml
Jelenleg nem elérhető -
5 305 Ft
Egységár:
5 305 Ft / 100 ml
Bővebben
6452/1354
BrainMax Pure® MacaPro® Crispy Bites, maca darabok, BIO, 100 g
Ropogós bio maca darabok / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
3 210 Ft
Egységár:
3 210 Ft / 100 g
Bővebben
49774
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® MSM por, 250 g
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
2 240 Ft
Egységár:
896 Ft / 100 g
Bővebben
99307
BrainMax Tiszta Kókusztej 17% Zsírtartalommal, BIO, 400 ml// Sérült csomagolás
*CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
950 Ft
Bővebben
99996.311
BrainMax Tiszta Kurkumapor, Bio Kurkumapor, 100 g// Lejárati idő:
*CZ-BIO-001 tanúsítvány// Lejárati dátum: 2025.08.20.
Jelenleg nem elérhető
1 270 Ft
Egységár:
1 270 Ft / 100 g
Bővebben
99996.297
Akció
Immunitás
Vérnyomás
4 015 Ft
–21 %
Ecce Vita Moringa, levél kivonat, 60 kapszula
Étrend-kiegészítő
Jelenleg nem elérhető -
3 160 Ft
Egységár:
52,67 Ft / 1 kapszula
Bővebben
60000
Akció
20 950 Ft
–3 %
HealthForce Spirulina Manna, 454 g
Jelenleg nem elérhető -
20 190 Ft
Egységár:
4 447,14 Ft / 100 g
Bővebben
48685
Akció
Termékenység
14 500 Ft
–15 %
MacaPro XP Purple Organic Liquid Maca, perui vízitorma, 90 ml
Jelenleg nem elérhető -
12 320 Ft
Egységár:
13 688,89 Ft / 100 ml
Bővebben
48697
NOW Chlorella, 500 mg szerves, 200 tabletta
Jelenleg nem elérhető -
6 110 Ft
Egységár:
30,55 Ft / 1 tabletta
Bővebben
23946
Osavi Maca, 1000 mg, 60 gyógynövényes kapszula
Jelenleg nem elérhető -
3 210 Ft
Egységár:
53,50 Ft / 1 kapszula
Bővebben
59189
Listairányítás elemei
További 2 betöltése
Lapozás
A(z) 2. oldalon tartózkodunk (összesen: 3).
1
2
3
összesen
74
termék
Fel