Sonnentor Strong Manuka méz, BIO, 250 g *CZ-BIO-002 tanúsítvány
Kód: 65892Gyors szállítás
Valóban raktáron vannak a termékek.
Professzionális tanácsadás
Tapasztaltak vagyunk. Szívesen adunk tanácsot!
Teszteljük azt, amit árulunk
A termékek magas minőségét ellenőrizzük.
Ingyenes szállítás
12 000 Ft feletti vásárlás esetén.
Kapcsolódó termékek
BrainMax Pure® Pesto Genovese, bazsalikomos pesto, BIO Bazsalikomos pesto extra szűz olívaolajjal és fenyőmaggal / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
1 915 Ft-tól
BrainMax Pure® Sugo, paradicsomos alap pizza, 330 g
Jelenleg nem elérhető
2 080 Ft
Egységár:
630,30 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Sugo, BIO, 180 g Paradicsomszósz bazsalikommal, extra szűz olívaolajjal és olívabogyóval / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
1 063,89 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Salsa, 220 g Lejárat: 2026.05.05
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
870,45 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, teljes kiőrlésű BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Pasta fekete királyi quinoából, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 755 Ft
Egységár:
702 Ft / 100 g
Akció
1 110 Ft
–20 %
BrainMax Pure® Wrap Piadina BIO, 4 db BIO tortilla Olaszországból, *IT-BIO-009 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
888 Ft
Egységár:
222 Ft / 1 db
Termék részletes leírása
Sonnentor Strong Manuka méz, BIO, 250 g
Ez a méz a balzsamfa virágainak nektárjából származik. A maorik, Új-Zéland eredeti lakói Manukának hívták, és ez a termofil fa Új-Zéland hegyvidéki vidékein nő. Íze erősen fűszeres, enyhén mentás. A manuka nagyon fontos a különféle vírusok és baktériumok elleni küzdelemben, amelyet különféle tényezők (TA, UMF, MGO) határoznak meg.
Táplálkozási információ 100 grammonként
| Energiaérték | 1446 kJ / 341 kcal |
| Zsírok | 0,21 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,1 g |
| Szénhidrát | 84,3 g |
| - ebből cukrok | 84,3 g |
| Fehérjék | 0,3 g |
| Só | 0,1 g |
Összetétel
Bio Manuka méz
Óvatosság szükséges a méhészeti termékekre érzékeny emberek számára.
Tárolás
Száraz és hűvös helyen tárolandó.
Csomag mérete
250g
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Természetes édesítőszerek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9004145000711 |
| Tulajdonságok: | BIO |
| ? Lejárat: | 30.6.2028 |
BrainMax Pure® Gyógynövényméz, 950 g
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
6 435 Ft
Egységár:
677,37 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Méhméz akácvirágzás időszakából, 950 g
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(1 db)
6 435 Ft
Egységár:
677,37 Ft / 100 g
Tipp
Immunrendszer
BrainMarket - Méz propolissal, 250 g
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
2 885 Ft
Egységár:
1 154 Ft / 100 g
BrainMax Pure® krémméz - méhméz, 950 g
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
6 435 Ft
Egységár:
677,37 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Celtic Sea Salt, Dry, tengeri só, száraz, 1000 g Kelta tengeri só
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
4 015 Ft
Egységár:
401,50 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Celtic Sea Salt, Dry, tengeri só, száraz, 500 g Kelta tengeri só
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
2 240 Ft
Egységár:
448 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Celtic Sea Salt, Moist, Kelta tengeri só, nedves, 1000g Kelta tengeri só
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
3 530 Ft
Egységár:
353 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Cetlic Sea Salt, Moist, tengeri só, nedves, 500g Kelta tengeri só
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 915 Ft
Egységár:
383 Ft / 100 g
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!