Sonnentor Retek, csíráztató magvak, bio, 120 g *CZ-BIO-002 tanúsítvány
Kód: 65001Gyors szállítás
Valóban raktáron vannak a termékek.
Professzionális tanácsadás
Tapasztaltak vagyunk. Szívesen adunk tanácsot!
Teszteljük azt, amit árulunk
A termékek magas minőségét ellenőrizzük.
Ingyenes szállítás
12 000 Ft feletti vásárlás esetén.
Kapcsolódó termékek
BrainMax Pure® Pesto Genovese, bazsalikomos pesto, BIO Bazsalikomos pesto extra szűz olívaolajjal és fenyőmaggal / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
1 915 Ft-tól
BrainMax Pure® Sugo, paradicsomos alap pizza, 330 g
Jelenleg nem elérhető
2 080 Ft
Egységár:
630,30 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Sugo, BIO, 180 g Paradicsomszósz bazsalikommal, extra szűz olívaolajjal és olívabogyóval / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
1 063,89 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Salsa, 220 g Lejárat: 2026.05.05
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
870,45 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, teljes kiőrlésű BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Pasta fekete királyi quinoából, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 755 Ft
Egységár:
702 Ft / 100 g
Akció
1 110 Ft
–20 %
BrainMax Pure® Wrap Piadina BIO, 4 db BIO tortilla Olaszországból, *IT-BIO-009 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
888 Ft
Egységár:
222 Ft / 1 db
Termék részletes leírása
Sonnentor Retek, csíráztató magvak, bio, 120 g
Szeretnél valami fűszeresebbet ? A retekcsírának köszönhetően étele nem marad nyájas!
Használat
Az aromás csírák különösen alkalmasak saláták, mártogatós, kenhető ételek készítésére, vagy csak kenyérhez és vajhoz.
Összetétel
Bio retek (Raphanus sativus var. sativus)
Készítmény
Áztatási idő: 6-8 óra
Csírázási idő: 5-8 nap
Vízzel történő öblítés: napi 2-3 alkalommal
Ideális hőmérséklet: 18-20 °C
Javasolt felszerelés: csíráztató tégely
Fogyasztás előtt öblítse le újra vízzel. A csírákat a lehető leghamarabb el kell fogyasztani, vagy legfeljebb két-három napig kell tárolni a hűtőszekrényben.
Tárolás
Száraz és hűvös helyen tárolandó.
Csomag mérete
120g
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Egészséges táplálkozás és élelmiszerek az egészséges életmódhoz |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9004145001107 |
| Tulajdonságok: | Vegán, BIO |
| ? Lejárat: | 30.6.2028 |
BrainMax Pure® Superseed Mix, Seed mix, BIO, 100 g BIO sütőtök, napraforgó, chia, len és kendermag keveréke, *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
790 Ft
Egységár:
790 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® lenmag (barna) BIO, 500 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 095 Ft
Egységár:
219 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Pumpkin Seeds Peeled, tökmag BIO, 250g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 435 Ft
Egységár:
574 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Chia Seeds, BrainMax Pure® Chia mag BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 435 Ft
Egységár:
574 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® kendermag, hámozott BIO, 500g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,6 csillag.
Raktáron
(>5 db)
4 820 Ft
Egységár:
964 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Turmeric Powder, Kurkuma BIO por, 500 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
4 015 Ft
Egységár:
803 Ft / 100 g
Immunrendszer
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Turmeric Powder, kurkuma BIO por, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 270 Ft
Egységár:
1 270 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Garlic Powder, fokhagyma BIO por, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
950 Ft / 100 g
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!