Sonnentor pácoló fűszerek, bio, 65 g *CZ-BIO-002 tanúsítvány
Kód: 65823Gyors szállítás
Valóban raktáron vannak a termékek.
Professzionális tanácsadás
Tapasztaltak vagyunk. Szívesen adunk tanácsot!
Teszteljük azt, amit árulunk
A termékek magas minőségét ellenőrizzük.
Ingyenes szállítás
12 000 Ft feletti vásárlás esetén.
Kapcsolódó termékek
BrainMax Pure® Pesto Genovese, bazsalikomos pesto, BIO Bazsalikomos pesto extra szűz olívaolajjal és fenyőmaggal / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
1 915 Ft-tól
BrainMax Pure® Sugo, paradicsomos alap pizza, 330 g
Jelenleg nem elérhető
2 080 Ft
Egységár:
630,30 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Sugo, BIO, 180 g Paradicsomszósz bazsalikommal, extra szűz olívaolajjal és olívabogyóval / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
1 063,89 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Salsa, 220 g Lejárat: 2026.05.05
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
870,45 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, teljes kiőrlésű BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Pasta fekete királyi quinoából, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 755 Ft
Egységár:
702 Ft / 100 g
Akció
1 110 Ft
–20 %
BrainMax Pure® Wrap Piadina BIO, 4 db BIO tortilla Olaszországból, *IT-BIO-009 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
888 Ft
Egységár:
222 Ft / 1 db
Termék részletes leírása
Sonnentor pácoló fűszerek, bio, 65 g
Szereted a minőségi házias konyhát, és hagyod, hogy mindenki megkóstolja a finom ropogós savanyúságodat? Ezzel a sokoldalú keverékkel bármilyen zöldség vagy gomba pácolása öröm lesz! Mi lehet jobb egy finomságokkal teli spájznál?
Használat
Zöldségek, savanyúság, sárgarépa, káposzta, sütőtök/cukkini, gomba, cékla
Összetétel
Bio sárga mustár (68%), bio gyömbér darabok (6%), bio koriander, bio szegfűbors, bio fekete bors, bio édeskömény, bio fehérbors, bio kapor (2%), bio rózsaszín bors (1%), bio zöldpaprika (0,5%)
Allergének : mustár
Tárolás
Száraz és hűvös helyen tárolandó.
Csomag mérete
65g
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ízesítők és fűszerek BrainMax |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9004145012660 |
| Tulajdonságok: | Vegán, BIO |
| ? Lejárat: | 30.6.2027 |
BrainMax Pure® Garlic Powder, fokhagyma BIO por, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
950 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Gyömbér BIO por, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 110 Ft
Egységár:
1 110 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
Emésztés
Vércukor
BrainMax Pure® BIO őrölt ceyloni fahéj, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
1 690 Ft
Egységár:
1 690 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Gingerbread Spice, Mézeskalács fűszer, BIO, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
2 400 Ft
Egységár:
2 400 Ft / 100 g
Immunrendszer
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Turmeric Powder, kurkuma BIO por, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 270 Ft
Egységár:
1 270 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Turmeric Powder, Kurkuma BIO por, 500 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
4 015 Ft
Egységár:
803 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Celtic Sea Salt, Dry, tengeri só, száraz, 1000 g Kelta tengeri só
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
4 015 Ft
Egységár:
401,50 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Celtic Sea Salt, Dry, tengeri só, száraz, 500 g Kelta tengeri só
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
2 240 Ft
Egységár:
448 Ft / 100 g
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!