Sonnentor őrölt gyömbér, BIO, 30 g *CZ-BIO-002 tanúsítvány
Kód: 65223Gyors szállítás
Valóban raktáron vannak a termékek.
Professzionális tanácsadás
Tapasztaltak vagyunk. Szívesen adunk tanácsot!
Teszteljük azt, amit árulunk
A termékek magas minőségét ellenőrizzük.
Ingyenes szállítás
12 000 Ft feletti vásárlás esetén.
Kapcsolódó termékek
BrainMax Pure® Pesto Genovese, bazsalikomos pesto, BIO Bazsalikomos pesto extra szűz olívaolajjal és fenyőmaggal / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
1 915 Ft-tól
BrainMax Pure® Sugo, paradicsomos alap pizza, 330 g
Jelenleg nem elérhető
2 080 Ft
Egységár:
630,30 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Sugo, BIO, 180 g Paradicsomszósz bazsalikommal, extra szűz olívaolajjal és olívabogyóval / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
1 063,89 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Salsa, 220 g Lejárat: 2026.05.05
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
870,45 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, teljes kiőrlésű BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Pasta fekete királyi quinoából, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 755 Ft
Egységár:
702 Ft / 100 g
Akció
1 110 Ft
–20 %
BrainMax Pure® Wrap Piadina BIO, 4 db BIO tortilla Olaszországból, *IT-BIO-009 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
888 Ft
Egységár:
222 Ft / 1 db
Termék részletes leírása
Sonnentor őrölt gyömbér, BIO, 30 g
Aki szeret közvetlenül a konyhájából bejárni a világot, vagy Ázsia szerelmese, aligha nélkülözheti a gyömbért. Meleg aromája frissítő fás és citromos jegyekkel az ázsiai, latin-amerikai, karibi és afrikai konyha számtalan ételéhez tartozik. A gyömbér régóta népszerű fűszer Európában. Gyömbérrel ideális teákat készíthet a téli szezonra , melyek mézzel és egy csepp citrommal ízletesek.
Használat
Curryk, pörköltek, hal, baromfi, zöldségek, hüvelyesek, tea, tenger gyümölcsei, jeges tea, sütőtök/cukkini, limonádé, szirup, levesek, trópusi gyümölcsök
Összetétel
Bio gyömbér
Tárolás
Száraz és hűvös helyen tárolandó.
Csomag mérete
30g
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ízesítők és fűszerek BrainMax |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9004145006799 |
| Tulajdonságok: | Vegán, BIO |
| ? Lejárat: | 30.6.2029 |
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Gyömbér BIO por, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 110 Ft
Egységár:
1 110 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Garlic Powder, fokhagyma BIO por, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
950 Ft / 100 g
Immunrendszer
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Turmeric Powder, kurkuma BIO por, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 270 Ft
Egységár:
1 270 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Turmeric Powder, Kurkuma BIO por, 500 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
4 015 Ft
Egységár:
803 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Gingerbread Spice, Mézeskalács fűszer, BIO, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
2 400 Ft
Egységár:
2 400 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
Emésztés
Vércukor
BrainMax Pure® BIO őrölt ceyloni fahéj, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
1 690 Ft
Egységár:
1 690 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Chia Seeds, BrainMax Pure® Chia mag BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 435 Ft
Egységár:
574 Ft / 100 g
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!