Sonnentor Mungo, csíráztató magvak, bio, 120 g *CZ-BIO-002 tanúsítvány
Kód: 65007Gyors szállítás
Valóban raktáron vannak a termékek.
Professzionális tanácsadás
Tapasztaltak vagyunk. Szívesen adunk tanácsot!
Teszteljük azt, amit árulunk
A termékek magas minőségét ellenőrizzük.
Ingyenes szállítás
12 000 Ft feletti vásárlás esetén.
Kapcsolódó termékek
BrainMax Pure® Pesto Genovese, bazsalikomos pesto, BIO Bazsalikomos pesto extra szűz olívaolajjal és fenyőmaggal / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
1 915 Ft-tól
BrainMax Pure® Sugo, paradicsomos alap pizza, 330 g
Jelenleg nem elérhető
2 080 Ft
Egységár:
630,30 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Sugo, BIO, 180 g Paradicsomszósz bazsalikommal, extra szűz olívaolajjal és olívabogyóval / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
1 063,89 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Salsa, 220 g Lejárat: 2026.05.05
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
870,45 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, teljes kiőrlésű BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Pasta fekete királyi quinoából, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 755 Ft
Egységár:
702 Ft / 100 g
Akció
1 110 Ft
–20 %
BrainMax Pure® Wrap Piadina BIO, 4 db BIO tortilla Olaszországból, *IT-BIO-009 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
888 Ft
Egységár:
222 Ft / 1 db
Termék részletes leírása
Sonnentor Mungo, csíráztató magvak, bio, 120 g
Az egekig dicsérni fogod a mungóbab csírák felemelő ízét. Nemcsak az étel díszei lesznek, hanem értékes tápanyagok forrása is. A csíráztatott mungbab – néha tévesen szójacsírának is nevezik – kiválóan alkalmas salátákban, levesekben és ázsiai WOK-ételekben .
Összetétel
Bio mung bab (Vigna radiata)
Készítmény
Áztatási idő: 12 óra
Csírázási idő: 4-5 nap
Vízzel történő öblítés: napi 2-3 alkalommal
Ideális hőmérséklet: 18-20 °C
Javasolt felszerelés: csíráztató tégely
Fogyasztás előtt öblítse le újra vízzel. A csírákat a lehető leghamarabb el kell fogyasztani, vagy legfeljebb két-három napig kell tárolni a hűtőszekrényben.
Tárolás
Száraz és hűvös helyen tárolandó.
Csomag mérete
120g
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Egészséges táplálkozás és élelmiszerek az egészséges életmódhoz |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9004145001138 |
| Tulajdonságok: | Vegán, BIO |
| ? Lejárat: | 30.6.2028 |
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Mung Beans, Mungóbab, BIO, 500 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
1 110 Ft
Egységár:
222 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Superseed Mix, Seed mix, BIO, 100 g BIO sütőtök, napraforgó, chia, len és kendermag keveréke, *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
790 Ft
Egységár:
790 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® lenmag (barna) BIO, 500 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 095 Ft
Egységár:
219 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Pumpkin Seeds Peeled, tökmag BIO, 250g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 435 Ft
Egységár:
574 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Chia Seeds, BrainMax Pure® Chia mag BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 435 Ft
Egységár:
574 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® kendermag, hámozott BIO, 500g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,6 csillag.
Raktáron
(>5 db)
4 820 Ft
Egységár:
964 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Turmeric Powder, Kurkuma BIO por, 500 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
4 015 Ft
Egységár:
803 Ft / 100 g
Immunrendszer
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Turmeric Powder, kurkuma BIO por, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 270 Ft
Egységár:
1 270 Ft / 100 g
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!