Sonnentor Cookies Jó hangulat, BIO, 125 g *CZ-BIO-002 tanúsítvány
Kód: 65898Gyors szállítás
Valóban raktáron vannak a termékek.
Professzionális tanácsadás
Tapasztaltak vagyunk. Szívesen adunk tanácsot!
Teszteljük azt, amit árulunk
A termékek magas minőségét ellenőrizzük.
Ingyenes szállítás
12 000 Ft feletti vásárlás esetén.
Kapcsolódó termékek
BrainMax Pure® Pesto Genovese, bazsalikomos pesto, BIO Bazsalikomos pesto extra szűz olívaolajjal és fenyőmaggal / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
1 915 Ft-tól
BrainMax Pure® Sugo, paradicsomos alap pizza, 330 g
Jelenleg nem elérhető
2 080 Ft
Egységár:
630,30 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Sugo, BIO, 180 g Paradicsomszósz bazsalikommal, extra szűz olívaolajjal és olívabogyóval / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
1 063,89 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Salsa, 220 g Lejárat: 2026.05.05
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
870,45 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, teljes kiőrlésű BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Pasta fekete királyi quinoából, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 755 Ft
Egységár:
702 Ft / 100 g
Akció
1 110 Ft
–20 %
BrainMax Pure® Wrap Piadina BIO, 4 db BIO tortilla Olaszországból, *IT-BIO-009 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
888 Ft
Egységár:
222 Ft / 1 db
Termék részletes leírása
Sonnentor Cookies Jó hangulat, BIO, 125 g
Azt szokták mondani, hogy a jó hangulat gyorsan elterjed, ezek a sütik pedig biztosan mosolyt csalnak az arcodra. Az ellenállhatatlan, édesen fűszerezett, fahéjas tönkölybúza keksz nagyon kedvelt ajándék. Tökéletesen passzol egy csésze teához vagy biokávéhoz Viennese Temptation.
Táplálkozási információ 100 grammonként
| Energiaérték | 2105 kJ / 503 kcal |
| Zsírok | 25g |
| - ebből telített zsírsavak | 6,4 gramm |
| Szénhidrát | 57g |
| - ebből cukrok | 20g |
| Fehérjék | 9,1 g |
| Só | 0,02 g |
Összetétel
BÚZALiszt bio 49%, bio margarin (bio napraforgó olaj, bio shea vaj, víz, bio citrom koncentrátum, természetes aroma), bio nádcukor, bio MANDULA, bio szerecsendió, bio Cassia fahéj 1%, bio szegfűszeg
Allergének : mandula, tönköly, dió (dió), glutén
Nyomokban a következő allergéneket tartalmazhatja: pisztácia, makadámia dió, brazil dió, pekándió, kesudió, dió, mogyoró
Tárolás
Száraz és hűvös helyen tárolandó.
Csomag mérete
125g
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Édes snackek és sós kekszek |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9004145001732 |
| Tulajdonságok: | Vegán, BIO |
| ? Lejárat: | 30.4.2027 |
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Chocolate Coconut chips, Kókuszchips csokoládéban, BIO, 250 g * CZ-BIO-001 certifikát
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
2 565 Ft
Egységár:
1 026 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Banán chips mézzel BIO, 150g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
1 110 Ft
Egységár:
740 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Raw Coconut chips, kókusz chips BIO, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
950 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Popcorn, 80 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
1 187,50 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Manduls fehér csokoládé kókuszos, BIO, 285 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető -
(2 db)
3 690 Ft
Egységár:
1 294,74 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Garlic Powder, fokhagyma BIO por, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
950 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Gyömbér BIO por, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 110 Ft
Egységár:
1 110 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Gingerbread Spice, Mézeskalács fűszer, BIO, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
2 400 Ft
Egységár:
2 400 Ft / 100 g
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!