Sonnentor Charlie zabkása fűszer, bio, 70 g *CZ-BIO-002 tanúsítvány
Kód: 65757Gyors szállítás
Valóban raktáron vannak a termékek.
Professzionális tanácsadás
Tapasztaltak vagyunk. Szívesen adunk tanácsot!
Teszteljük azt, amit árulunk
A termékek magas minőségét ellenőrizzük.
Ingyenes szállítás
12 000 Ft feletti vásárlás esetén.
Kapcsolódó termékek
BrainMax Pure® Pesto Genovese, bazsalikomos pesto, BIO Bazsalikomos pesto extra szűz olívaolajjal és fenyőmaggal / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
1 915 Ft-tól
BrainMax Pure® Sugo, paradicsomos alap pizza, 330 g
Jelenleg nem elérhető
2 080 Ft
Egységár:
630,30 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Sugo, BIO, 180 g Paradicsomszósz bazsalikommal, extra szűz olívaolajjal és olívabogyóval / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
1 063,89 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Salsa, 220 g Lejárat: 2026.05.05
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
870,45 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, teljes kiőrlésű BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Pasta fekete királyi quinoából, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 755 Ft
Egységár:
702 Ft / 100 g
Akció
1 110 Ft
–20 %
BrainMax Pure® Wrap Piadina BIO, 4 db BIO tortilla Olaszországból, *IT-BIO-009 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
888 Ft
Egységár:
222 Ft / 1 db
Termék részletes leírása
Sonnentor Charlie zabkása fűszer, bio, 70 g
Ahhoz, hogy Charlie jól kezdje az új napot, kiadós zabkása kell a reggelizőasztalon. Törekedjen a változatosságra, és ízesítse a desszerteket vagy a tejhabot .
Használat
Sütés, desszertek, gyümölcs, kávé, kakaó, müzli, banán, zabkása, keksz, sütemény, rizspuding, zabpehely, puding, csokoládé, turmix, rétes, trópusi gyümölcs, gofri
Összetétel
Bio Cassia fahéj, bio ánizs, bio szerecsendió (őrölt), bio narancsdarabok, bio kardamom, bio szegfűszeg
Nyomokban a következő allergéneket tartalmazhatja: glutén
Tárolás
Száraz és hűvös helyen tárolandó.
Csomag mérete
70g
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ízesítők és fűszerek BrainMax |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9004145009769 |
| Tulajdonságok: | Vegán, BIO |
| ? Lejárat: | 30.6.2029 |
Mennyiségi kedvezmény
Emésztés
Vércukor
BrainMax Pure® BIO őrölt ceyloni fahéj, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
1 690 Ft
Egységár:
1 690 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Gingerbread Spice, Mézeskalács fűszer, BIO, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
2 400 Ft
Egységár:
2 400 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Gyömbér BIO por, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 110 Ft
Egységár:
1 110 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Garlic Powder, fokhagyma BIO por, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
950 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Celtic Sea Salt, Dry, tengeri só, száraz, 1000 g Kelta tengeri só
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
4 015 Ft
Egységár:
401,50 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Celtic Sea Salt, Dry, tengeri só, száraz, 500 g Kelta tengeri só
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
2 240 Ft
Egységár:
448 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Celtic Sea Salt, Moist, Kelta tengeri só, nedves, 1000g Kelta tengeri só
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
3 530 Ft
Egységár:
353 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Cetlic Sea Salt, Moist, tengeri só, nedves, 500g Kelta tengeri só
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 915 Ft
Egységár:
383 Ft / 100 g
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!