Sonnentor Cinnamon Sugaring, BIO, 90 g *CZ-BIO-002 tanúsítvány
Kód: 65814Gyors szállítás
Valóban raktáron vannak a termékek.
Professzionális tanácsadás
Tapasztaltak vagyunk. Szívesen adunk tanácsot!
Teszteljük azt, amit árulunk
A termékek magas minőségét ellenőrizzük.
Ingyenes szállítás
12 000 Ft feletti vásárlás esetén.
Kapcsolódó termékek
BrainMax Pure® Pesto Genovese, bazsalikomos pesto, BIO Bazsalikomos pesto extra szűz olívaolajjal és fenyőmaggal / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
1 915 Ft-tól
BrainMax Pure® Sugo, paradicsomos alap pizza, 330 g
Jelenleg nem elérhető
2 080 Ft
Egységár:
630,30 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Sugo, BIO, 180 g Paradicsomszósz bazsalikommal, extra szűz olívaolajjal és olívabogyóval / *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
1 063,89 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Salsa, 220 g Lejárat: 2026.05.05
Jelenleg nem elérhető
1 915 Ft
Egységár:
870,45 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Spagetti - búzadara, teljes kiőrlésű BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
950 Ft
Egységár:
380 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Pasta fekete királyi quinoából, BIO, 250 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
Jelenleg nem elérhető
1 755 Ft
Egységár:
702 Ft / 100 g
Akció
1 110 Ft
–20 %
BrainMax Pure® Wrap Piadina BIO, 4 db BIO tortilla Olaszországból, *IT-BIO-009 tanúsítvány
Raktáron
(>5 db)
888 Ft
Egységár:
222 Ft / 1 db
Termék részletes leírása
Sonnentor fahéjas cukrozás, bio, 90 g
Elgyengíti a térdét a házi gyümölcsgombóc, a pihe-puha gofri vagy a fahéjas tekercs gondolata? Akkor ez a lebilincselően illatos nádcukor keverék fahéjjal, citromhéjjal, kardamommal, szegfűszeggel és tonkababbal minden bizonnyal a szerelmed lesz az első harapásra.
Használat
Desszertek, gyümölcs, müzli, alma, banán, bogyók, körte, zabkása, fagylalt, keksz, torta, rizspuding, zabpehely, puding, csokoládé, rétes, gofri
Táplálkozási információ 100 grammonként
| Energiaérték | 1272 kJ / 305 kcal |
| Zsírok | 0,6 g |
| - ebből telített zsírsavak | 0,2 g |
| Szénhidrát | 56g |
| - ebből cukrok | 54g |
| Fehérjék | 7 gramm |
| Só | 0,03 g |
Összetétel
Bio nádcukor (53%), bio Cassia fahéj (22%), bio fahéj (11%), bio citromhéj, bio kardamom, bio szegfűszeg, bio tonkabab (egészben)
Tárolás
Száraz és hűvös helyen tárolandó.
Csomag mérete
90g
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ízesítők és fűszerek BrainMax |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 9004145012615 |
| Tulajdonságok: | Vegán, BIO |
| ? Lejárat: | 31.12.2028 |
Mennyiségi kedvezmény
Emésztés
Vércukor
BrainMax Pure® BIO őrölt ceyloni fahéj, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Jelenleg nem elérhető
1 690 Ft
Egységár:
1 690 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Gingerbread Spice, Mézeskalács fűszer, BIO, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
2 400 Ft
Egységár:
2 400 Ft / 100 g
Immunrendszer
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Turmeric Powder, kurkuma BIO por, 100 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 270 Ft
Egységár:
1 270 Ft / 100 g
Mennyiségi kedvezmény
BrainMax Pure® Turmeric Powder, Kurkuma BIO por, 500 g *CZ-BIO-001 tanúsítvány
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
4 015 Ft
Egységár:
803 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Celtic Sea Salt, Dry, tengeri só, száraz, 1000 g Kelta tengeri só
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
4 015 Ft
Egységár:
401,50 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Celtic Sea Salt, Dry, tengeri só, száraz, 500 g Kelta tengeri só
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
2 240 Ft
Egységár:
448 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Celtic Sea Salt, Moist, Kelta tengeri só, nedves, 1000g Kelta tengeri só
A termék átlagos értékelése 5-ből 5,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
3 530 Ft
Egységár:
353 Ft / 100 g
BrainMax Pure® Cetlic Sea Salt, Moist, tengeri só, nedves, 500g Kelta tengeri só
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,0 csillag.
Raktáron
(>5 db)
1 915 Ft
Egységár:
383 Ft / 100 g
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!